Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 30 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Erzurum uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Erzurum Uçak Bileti
Kocaeli Erzurum Uçak Bileti

Tipik bir Anadolu şehri olan Erzurum, tarihin birçok dönemine tanıklık etmesi sonucu günümüzde oldukça geniş bir kültürel mirasa sahiptir. Doğu Anadolu’nun en büyük ve gelişmiş şehri olan Erzurum, tarihsel zenginliklerinin yanı sıra doğa sporlarına yatkınlığı ile de kış aylarında yüksek oranda turist çeker.

Anadolu Selçuklunun mezar yapılarının en güzel simgelerinden biri olan Üç Kümbetler, şehrin dört mevsim boyunca da en yoğun turist çeken mimari eserleridir. Çift minareli medresenin güney kısmında yer alan kümbetlerin en büyüğünün Emir Saltuk’a ait olduğu bilinir. Diğer ikisi hakkında ne zaman ve kimler tarafından yapıldığına dair herhangi bir bilgi bulunmayan kümbetlerin rivayete göre 14. yüzyıla dayandığı söylenir. Ülkemizin en önemli mirasları arasında gösterilen Üç Kümbetler aynı zamanda inanç turizmine de hitap eder.

Bizans imparatorluğu tarafından inşa edilen Erzurum Kalesi, tarihsel zenginlikler açısından kendini gösteren bir yapıdır. İç ve dış kaleden meydana gelen eserin herhangi bir yazıtının olmadığı bilinir. Dört bir yanında kente giriş için kapıları bulunan Erzurum Kalesi, şehrin önemli miraslarından biridir.

Kocaeli Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.