Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Diyarbakır’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

[insert page=’diyarbakirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Diyarbakır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Diyarbakır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Diyarbakır Uçak Bileti
Kocaeli Diyarbakır Uçak Bileti

Asırlar boyunca birçok farklı kültüre ve dine ev sahipliği yapan Diyarbakır, Türkiye’deki en eski şehirler arasında kendini gösterir. Kent günümüzde birçok uygarlığın en önemli miraslarına ev sahipliği yapar. Tarihi camileri, manastırları, medreseleri, camileri, köprüleri ve kaleleri ile tarihsel açıdan görkemli bir duruş sergileyen şehir; nefis mutfağı, misafirperver insanları ile de hoş bir seyahat deneyimi yaşatır.

Hanilioğlu Mahmut Çelebi ve kız kardeşi Atike Hatun tarafından yaptırılan Sülüklü Han, Diyarbakır’ın en ünlü hanları arasında kendini gösterir. İsmini avlusundaki kuyudan çıkarılan sülüklerden alan han, 2010 yılında kapsamlı bir restorasyon döneminden geçerek ziyarete açıldı. Kurtuluş Savaşından süvari birliklerinin karargahı olan bina, tarihsel ve manevi açıdan oldukça önemli bir yer tutar. Ermenice, Zazaca, Süryanice, Kırmançe ve Türkçe bir kitabenin bulunduğu hanın eski dönemlerinde üç katlı olduğu fakat günümüze kadar tek bir katının geldiği görülür.

Diyarbakır’ın inanç turizmine hitap eden bölgesi olan Eğil ilçesi aynı zamanda doğal güzelliği ile ön plana çıkar. Doğal kaynak sularının biriktirdiği alanda gerçekleşen tekne turları ile şehrin mistik tabiatına tanık olabilirsiniz.

Kocaeli Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’diyarbakir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.