Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Çanakkale Uçak Bileti
Kocaeli Çanakkale Uçak Bileti

Mili mücadele ve Cumhuriyetin ilk yıllarına dair önemli bir mirasa tanıklık eden Çanakkale, ülkemizin maneviyatı en zengin topraklarından biridir. Anıtları ve müzeleri ile belli bir döneme ev sahipliği yapan kent, çeşitli medeniyetlerin izlerini barındırır. Jeopolitik konumu ile dikkatleri üzerine çeken şehir tarihi ile olduğu kadar sahil kesimiyle de beğeni toplar. Türkiye’de yaz turizminin nabzını tutan kentler arasında varlığını hissettiren Çanakkale özellikle bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı gezginlerin daimi adreslerinden biridir.

Ege Denizinin ikinci büyük adası olan Bozcaada, Türkiye’nin üçüncü büyük adasıdır. Çanakkale Boğazının girişinde yer alan ada, konumu neticesinde yıllar boyunca stratejik olarak önem verilen bir toprak parçası olarak görüldü. Özellikle Troya Savaşı esnasında Yunanlılar tarafından uzun bir dönem üs olarak kullanılan ada, zaman içinde Pers, Bizans ve Roma uygarlıklarına ev sahipliği yaptı. Tarihsel zenginliğinin yanı sıra duru güzelliği ile de beğeni toplayan Bozcaada, berrak deniz suyu ve birbirinden güzel sahilleri ile oldukça dikkat çekicidir.

Kocaeli Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.