Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 10 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Bursa uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Bursa Uçak Bileti
Kocaeli Bursa Uçak Bileti

Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında kendini gösteren Bursa, özellikle sanayisi ile ön plana çıkan bir ildir. Osmanlı Devletinin kurucusu olan Osman Bey tarafından 1306 yılında kuşatılan kent, Orhan Bey tarafından 1326 yılında fethedildi. Osmanlı Devletinin ilk başkenti olma özelliği taşıyan şehir, bu dönemin en görkemli miraslarına da ev sahipliği yapar. Tarihi ve kültür turlarının Türkiye’de vazgeçilmez bir adresi olan Bursa, aynı zamanda yemyeşil doğası ile de gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat deneyimi yaşatır.

Tekstil ürünleri ile adından söz ettiren Bursa, özellikle han kültürünün günümüzde hala tüm yalınlığı ile devam ettiği bir şehirdir. 3. Beyazıd döneminde Mimar Abdül ula bin Pulat Şah’a yaptırılan Koza Han, ipekten üretilen giyim ürünleri başta olmak üzere, günlük yaşama dair tekstil ürünlerinin yer aldığı bir merkezdir. İngiltere Kraliçesi Elizabeth’inde ziyaret ettiği Koza Han, Osmanlı döneminin önemli eserlerinden biri olarak günümüze kadar ulaştı. Tarihi dokusunun yanı sıra genişçe bir avlusu ile huzur dolu bir ortam da vadeden han, şehre gelen gezginler tarafından merak uyandırıcıdır.

Kocaeli Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.