Web sitemizde ucuz Balıkesir Koca Seyit Havalimanı uçak bileti de aranır. Balıkesir”den uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Balıkesir Edremit’de 1997 yılında faaliyetine başlamış olan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı her geçen gün kendini yenilemiş ve modern yapısı ile bugünkü halini almıştır. Sivil havacılık manasında çok sayıda yolcuya güvenli ve huzurlu yolculuk sunmakta ve güvenilir uçuşları ile dikkatleri çekmektedir. Edremit’de bulunan havaalanının ulaşımı ile son derece zahmetsizdir. Ayvalık ve Burhaniye’ye toplu taşıma mevcuttur.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı uçak bileti

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı uçak bileti
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı uçak bileti

Şehir merkezine 80 km uzaklıkta havaalanı Edremit’e ise 8 km uzaklıkta yer almaktadır. Balıkesir’in çevre ilçe, beldelerin doğal güzellikleri ile buluşmak isteyen pek çok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan şehir her sene pek çok turisti ağırlamaktadır. Ülkemizin önemli turizm merkezlerine yakın olması ilgiyi çekerken burada konumlanan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı bu turizm trafiğini daha kolay bir hale getirmektedir.

 Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Kocaseyit Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı ucuz uçak bileti

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda indikten sonra şehrin tatil yöreleri Ayvalık, Edremit, Akçay, Burhaniye, Erdek ziyaret edilebilir ve bir doğa keşfine çıkılabilir, denize girilebilir ve keyifli anlar yaşanabilir. Havalimanında indikten sonra taksi, dolmuş ya da otobüsler ile istediğiniz güzegaha gidebilirsiniz. Bunun yanında araç iralama firmalarından araç kiralayarak da rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ucuz Balıkesir Koca Seyit Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Balıkesir Koca Seyit Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Balıkesir’den uçmak isteyen yolcular ucuz Balıkesir Koca Seyit Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Koca Seyit Havaalanı Koordinat

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]