Antalya’nın Alanya ilçesinde kedi ve köpeklere özel bir otel açıldı. Gürhan Ertekin ve Çiğdem Yücel’in açtığı otel Bektaş Mahallesi’nde yer alıyor. Kedi ve köpeklere hizmet verecek olan otel Akkem Kedi-Köpek Oteli‘nde hayvanseverlerin hizmetine sunulacak.

Hayvanseverlerin tatillerini huzurlu bir şekilde kedi ve köpeklerini teslim edebileceği güvenli bir otel. Gerek iş seyehati gerekse yaz tatili için Alanya’ya gelen hayvanseverlerin aklı artık kedi veya köpeklerinde kalmayacak. Çiğdem Yücel ile Gürhan Ertekin’in açtığı otel bir dönümlük alanda kurulmuş ve 17 köpek ile 6 kedinin kalabileceği bir kapasiteye sahip. Çiğdem Yücel ve Gürhan Ertekin yaptığı açıklamada , İngilizce ve Almanca bilen eğitmenlerle beraber kepi ve köpeklere özel eğitimlerin verileceğini ve genel olarak yabancıların ilgi göstereceğini beklediklerini belirtti.

Antalya’nın Alanya ilçesi en çok yerli ve yabancı turistlerin rağbet gösterdiği tarihi ve kültürüyle dikkat çeken turistik ilçelerden biri. Yabancıların yoğun ilgi gösterdiği Alanya’da yerli ve yabancı hayvanseverler rahatlıkla kepi veya köpeklerini tatil boyunca otele teslim edebilecek.