Vize departmanı hizmet vermeye 20 yıldır kesintisiz devam ediyor. Kazakistan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Kazakistan vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Kazakistan vizesi için bizi arayın Tatil City.

Resmi adı ile Kazakistan Cumuriyeti 1991 yılında siyasi haritada yerini almıştır. Avrasya’nın merkezinde konumlanmaktadır. Kazak kelimesinin hür adam olduğu ileri sürülmektedir. Bu lakabın tarihsel olarak “hürriyetine düşkün”e denk düştüğü ortaya çıkmaktadır. Kazakistan’a seyahat etmek isteyenlerin Kazakistan vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Ucuz Kazakistan vizesi isteyenler..

Bölgenin yamaçları ve nehir vadilerinde zengin toprakları işleyen yörükler yıllarca büyük baş hayvan sürülerini gütmüşlerdir. Asya ile Avrupa arasında değerli kürklerin tarihi İpek Yolu ve Baharat Yolu’na sevk edildiği bilinmektedir. Bu da ticari ve kültürel anlamda önemli bir köprü vazifesi görmüştür.

Ucuz Kazakistan Vizesi - Kazakistan vize işlemleri
Ucuz Kazakistan Vizesi

Kazakistan’ın her ne kadar resmi dili Kazakça olsa da genç nesil hızlı bir şekilde 3 dil birden öğrenebilmektedir. Kamu dairelerinde genellikle Kazakça ve Rusça konuşulmaktadır. Kazakistan’ın başkenti Astana’dır. 1830 yılında bir kale olarak ortaya çıkmış olmakla beraber 1997 yılından beri başkenttir. Astana geniş olanakları ile hızlı büyüyen bir şehirdir. 1999 yılında UNESCO tarafından “Barış Şehirleri” ödülü verilmiştir. Astana anlam olarak “sosyal refahın model şehiri” anlamındadır ve anlamını da layığı ile taşımaktadır.

Astana yalnızca benzersiz mimari tarzı ile değil aynı zamanda misafirperverliği ve açıklığı ile geleceğin şehirlerinden birisidir. Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri ve Pope John Paul II, Astana’da ağırlanmışlardır. Astana, sporcu, sanatçı, iş adamı ve turistlere daima kapılarını açmaktadır. Kazakistan vizesi alanlar web sitemizden uçak bileti fiyatı bakabilir.

Kazakistan’a girmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize başvurusunda bulunmalıdırlar. Pasaport türlerinde herhangi bir farklılık gözetmeksizin herkes evraklarını tamamlayıp vizeye başvurmalıdır. Yani hangi pasaport türü olursa olsun vize işlemlerini yapmak gerekmektedir. Kazakistan vizesi işlemlerinde evrakların usule uygun olmasına dikkat edilmelidir. Evraklar eksiksiz olmakla beraber talep edilen formlar da eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Doğru bir şekilde doldurulan formlarla beraber tüm evraklar konsolosluğa verilmeli ve onay sürecinden geçmelidir. Ucuz Kazakistan vizesi alıyoruz.

Kazakistan vize işlemleri

Kazakistan’a gitmek isteyen vatandaşlarımız için firmamız vize işlemleri konusunda destek vermektedir. Vize işlemleri için yeterli zamanı olmayan vatandaşlarımıza yetkililerimiz evrakların listesini sunmakla beraber, evrak kontrol ve takibi, eksikliklerin giderilmesi, konsolosluğa evrakların ulaştırılması ve Kazakistan vize sonucunun ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm süreçleri başarılı bir şekilde yönetmektedirler.

Kazakistan Vizesi Başvuru formu

Error: Contact form not found.

  • Kazakistan vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.