Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 25 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Sivas uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Kayseri Sivas Uçak Bileti
Kayseri Sivas Uçak Bileti

Anadolu’nun en önemli kentlerinden biri olan Sivas, yüzyıllar boyunca stratejik konumunun önemi neticesinde çeşitli medeniyetler tarafından ele geçirilmesi gereken bir merkez olarak görüldü. Anadolu’nun tarihi İpek Yolu ve Kral Yolunun kesiştiği noktada yer alan kent, geçmişten beri önemli bir ticaret akışının sağlandığı merkezlerden biri olarak varlığını sürdürür. Tarihi camileri, medreseleri, köprüleri ve kaleleri ile ön plana çıkan şehir kültürel ve tarihi özelliğinin yanı sıra temiz doğası ile de yıl içinde çok sayıda turist ağırlar.

Anadolu Selçuklunun önemli savunma merkezlerinden biri olan Sivas, Mengücek Beyliği tarafından inşa edilen Divriği Ulu Cami ile İslam aleminde önemli bir yere sahiptir. ‘Divriği Mucizesi’ olarak tanımlanan yapı 1985 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine adını yazdırdı. Dünya çapında belirli bir öneme sahip olan cami, Ahlatlı ve Tiflisli ustaların yetenekli ellerinden çıktı. Eser sütunları, kapıları ve motifleri olmak üzere taş işçiliğinin en güzel simgelerinden biridir. Divriği Ulu Caminin en önemli özelliğinden biri ise üzerinde yer alan binlerce figürün birbirini tekrarlamamasıdır.

Kayseri Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.