Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 50 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Ordu uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Ordu Uçak Bileti
Kayseri Ordu Uçak Bileti

Yüksek rakımlı yaylaları, gölleri, sahilleri, ormanları ve Karadeniz’e özgü yerel kültürü ile ülkemizin tabiat güzelliği ile ön plana çıkan şehirlerinden biri olan Ordu; doğa ile iç içe olan bir şehirdir. Köy ve kasaba hayatının yoğun olarak yaşandığı kent tarihsel, kültürel ve doğal güzellikleri ile ülkemizin görülmeye değer noktalarından biridir.

Ordu’ya 20 kilometre uzaklıkta bulunan Yoraz Kent Ormanı, şehrin doğal zenginliği açısından en seyirli bölgeleri arasındadır. Av ve yaban hayatının oldukça aktif olduğu orman, aynı zamanda flora ve fauna açısından da önemli bir yere sahiptir. Ordu halkının hafta sonu kaçamağı olan Yoraz Kent Ormanı, şehre gelen gezginlerinde daimi adreslerinden biridir.

Fatsa’nın Örencik Köyü sınırlarında yer alan Gaga Gölü fındık bahçelerinin arasında yeşillik içindedir. 1. ve 3. dereceden doğal sit alanı içinde yer alan bölge 60 dekarlık geniş bir alanı kapsar. 10 ve 15 metre arasında değişen bir derinliğe sahip olan gölün çevresi farklı türdeki bitki ve hayvan çeşitleri ile geniş bir perspektife ev sahipliği yapar.

Kayseri Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.