Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Konya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 15 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Konya uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Konya Uçak Bileti
Kayseri Konya Uçak Bileti

Mevlana kültürü çevresinde şekillenen Konya, dünya çapında belirli bir üne sahiptir. Yarattığı hoşgörü felsefesini şehrin pek çok yerinde hissettiren kent, tarihi ve kültürel özellikleri ile ilgi çekicidir. Türkiye’nin inanç turizmine hitap eden şehir aynı zamanda tarihsel değerleri ile de adından söz ettirir. Kocaman bir bozkır olan Konya ülkemizin en geniş yüz ölçümüne sahip olması ile de bilinir.

Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin yer aldığı türbe, yalnızca Konya’nın değil; ülkemizin de en önemli değerlerinden biridir. 1926 yılında ziyarete açılan türbe dünyanın dört bir yanından yüksek oranda turist çeker. Kendine özgü, insanları birleştiren barış dolu üslubu ile beğeni toplayan Mevlana Müzesi, Türk İslam dönemine ait önemli izlenimler yansıtır.

Karatay ilçesinde yer alan Karatay Medresesi, Selçuklu döneminden günümüze kadar ulaşan ender güzellikteki yapılardan biridir. Sille taşından tek katlı olarak inşa edilen medresenin 1251 yılında yapımı tamamlandı. Osmanlı ve Selçuklu dönemine ait eşsiz güzellikteki çinilere ev sahipliği yapan bina 1955 yılından beri Çini Eserleri Müzesi olarak ziyaretçilerine açıktır.

Kayseri Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.