Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Kastamonu  uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Kastamonu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Kastamonu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Kastamonu Uçak Bileti
Kayseri Kastamonu Uçak Bileti

Fantastik bir güzelliğin hakim olduğu şehir, şirin bir yapıdadır. Birbirinden üstün güzellikteki ormanları, milli parkları, sahilleri ve dokusu bozulmayan köyleri ile farklı bir yüze sahip olan Kastamonu, özellikle bahar ve yaz aylarında tabiatın en güzel renklerine kavuşur. Ülkemizde oksijenin en bol olduğu şehirlerinden biri olan Kastamonu, doğal güzelliğinin yanı sıra farklı özellikleri ile de dikkatleri çeker. 19. yüzyıl sivil mimarinin en güzel örneklerini yansıtan ilçeleri ve şehir merkezi ile bizi tarihte yolculuğa sürükleyen kent, aynı zamanda asırlar boyunca sahip çıktığı kültürü ve Kastamonu ağzı ile de merak uyandırır.

Dünyadaki en derin ikinci kanyon olan Valla Kanyonu, göz alıcı güzelliği ve heybeti ile Türkiye’nin gözde turizm merkezleri arasındadır. Pınarbaşı ilçesinde yer alan bölge 750 metre yüksekliğe sahip terası ile Karadeniz’in en güzel görüntülerini ayaklar altına serer. Özellikle son yıllarda gerçekleşen restorasyon çalışmaları ile turizme açılan kanyon, doğa ile iç içedir. Geçiş parkurunun oldukça zor olduğu bölge 12 kilometre uzunluğa sahip. Profesyonel kişiler eşliğinde geçişin yapılabildiği kanyon, doğa ve adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez adresidir.

Kayseri Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.