Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Kars uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Kars Uçak Bileti
Kayseri Kars Uçak Bileti

Kafkasya ile Anadolu’daki en önemli kapı olan Kars, kültürel ve tarihi özellikleri neticesinde alışılagelmişin dışında bir güzellik sergiler. Stratejik bir öneme sahip olan şehir yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından hem mesken, hem de savunma amacı ile ele geçirildi. Günümüzde bu özelliğini her bir köşesinde hissettiren Kars’ın özellikle Rus mimarisinin etkisi altında kaldığı görülür. Ülkemizin en doğu ucunu oluşturan şehir, tarihi dokusunun yanı sıra şehir ve köy yaşantısı ile de merak uyandırıcıdır.

Türkiye ve Ermenistan sınırını oluşturan Arpaçay Nehri kıyısındaki Ani Harabeleri, geçmişten beri Türkiye’nin en önemli antik kentleri arasında kendini gösterir. Anadolu ve Kafkasya arasındaki en önemli sınırlardan biri olarak tanımlanan Ani’nin etrafı 5 kilometreyi aşan surlar ile çevrilidir. Farklı dönemlerde ve çeşitli uygarlıklar tarafından yapılan kilise, cami, katedralleri ile muazzam bir güzellik sunan yapı, pek çok dini temsil eden figürlere sahiptir. Şehrin en dikkat çekici mirası olarak bilinen Ani Harabeleri, 2016 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeyi başardı.

Kayseri Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.