Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Hatay’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 20 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Hatay uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Hatay Uçak Bileti
Kayseri Hatay Uçak Bileti

Medeniyetler şehri olarak adlandırılan Hatay, üç büyük dinin buluşma merkezidir. Yüzyıllar boyunca aktif bir yerleşim merkezi olarak kullanılan şehrin dört bir yanı tarihi ve kültürel mimariler ile çevrilidir. Birbirinden güzel kiliseler, antik kentler, mağaralar, ören yerleri ve tarihi camiler ile çevrili olan bölge aynı zamanda Türkiye’nin ‘kardeşlik şehri’ olarak da adından söz ettirir. UNESCO tarafından ‘barış kenti’ ilan edilen şehir aynı zamanda eşsiz lezzetleri doğrultusunda Türkiye’nin gastronomi merkezlerinden biridir.

Dünyanın en büyük ikinci mozaik koleksiyonuna sahip olan Hatay Arkeoloji Müzesi, Antakya’da yer alır. Sikke koleksiyonu bakımından dünyada üçüncü sırada bulunan müze, en eski çağlardan günümüze kadar şehrin pek çok bölgesinde ele geçirilen kalıntıların sergilendiği yerdir. Sekiz ayrı önemli odaya ev sahipliği yapan binanın bahçesi de çeşitli uygarlıkların esintileri ile göz alıcıdır. Roma, Hitit, Osmanlı ve Bizans döneminde 35 bin esere kucak açan müze, şehrin asırlar boyunca oluşan insan profilini ve Hatay’ın farklı dönemlerdeki tarihini anlamak adına oldukça keyiflidir.

Kayseri Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.