Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Hakkari’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 20 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Hakkari uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Kayseri Hakkari Uçak Bileti
Kayseri Hakkari Uçak Bileti

Ülkemizin Doğu sınırlarını oluşturan Hakkari, günümüzde oldukça kozmopolit yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. Köklü geçmişe sahip olan kent yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetlerin ilgi odağı haline geldi. Yayla kültürünün aktif bir şekilde yaşandığı şehir, kayak ve doğa turizmine de oldukça elverişlidir. Kaleleri, camileri, kiliseleri ve medreseleri ile mimari açıdan oldukça geniş bir profil çizen Hakkari aynı zamanda doğal güzellikleri ile gezginlerine keyifli anlar yaşatır.

Yüksekova ilçesinin Yazılı Köyü sınırlarında yer alan Seyithan Gölü, şehrin turizme açık noktalarından biridir. Cilo Dağının zirvesine hakim olan nokta Berçelan Yaylası olarak da bilinir. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta bulunan göl, tabiat güzelliği ile huzurla dolu bir bölgedir. Geçmişten beri göçebe kültürünün yaşandığı yerleşim yeri aynı zamanda yerel halkın bahar ve yaz aylarında çadır ve yayla turizmine ev sahipliği yapar.

1701 yılında Hakkari yöneticilerinden İzzettin Oğlu İbrahim Bey tarafından yapılan Meydan Medresesi dikdörtgen planlı, iki katlı ve iki kanatlı bir mimaridir. Geniş bir iç avluya sahip olan yapı, şehrin tarihsel değerlerinin başında gelir.

Kayseri Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’selahaddin-eyyubi-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.