Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Dalaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Dalaman uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Dalaman Uçak Bileti
Kayseri Dalaman Uçak Bileti

Muhteşem sahilleri ve koyları ile görenleri kendine hayran bırakan Dalaman, ülkemizin yaz turizmi merkezlerinden biridir. Türkiye’de doğanın tarihle harmanlandığı noktalardan biri olan şehir, Muğla ilinin en gözde ilçeleri arasındadır. Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan Dalaman, günümüze kadar çeşitli uygarlıkları konuk etmesi ile bilinir. Antik kentleri, manastırları, kiliseleri ile öne çıkan şehir; aynı zamanda Ege Bölgesinin şirin kültürüne hakim özellikleri ile de ilgi çekicidir.

Roma ve Bizans döneminden kalma eşsiz antik yapılar ile çevrili olan Hippokome Antik Kenti, Dalaman ilçe merkezine 30 kilometre uzaklıktadır. Çöğmen Köyü sınırlarını oluşturan antik kentin en merak uyandırıcı özelliği ise üç büyük kaya mezarı ile çevrili olmasıdır. Her bir noktası tarihi kalıntılar ile örülü olan nokta görkemli mimarisi ile görenleri cezbeder.

229 kilometre uzunluğa sahip olan Dalaman Çayı, ülkemizin rafting sporu konusunda en popüler lokasyonlarından biridir. Derin ve dar vadi içinde dökülen çayın çıkış noktası denize dökülür. Konaklamak amacı ile çevresinde pansiyon ve otellerin bulunduğu bölge, yılın dört mevsimi de yerli ve yabancı birçok gezginin ilgi odağıdır.

Kayseri Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.