Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 30 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Bursa uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Bursa Uçak Bileti
Kayseri Bursa Uçak Bileti

Osmanlı döneminin ilk yerleşim yeri olan Bursa, Türkiye’nin hanlar şehridir. Osmanlı döneminin diriliş yıllarının en büyük şahidi olan kent, tarihi ve kültürel özellikleri ile hayranlık uyandırır. Öz benliğini kaybetmeyen köyleri, kasabaları, hamamları, camileri, medreseleri ve müzeleri ile dikkat çeken Bursa aynı zamanda yemyeşil doğası ile de huzur dolu bir şehirdir.

Çok ayaklı cami örneğinin Türkiye’deki en önemli eserlerinden biri olan Bursa Ulu Cami, şehrin tarihsel olarak en belirgin sembolüdür. Eski şehir merkezindeki Atatürk Caddesinde yer alan caminin yapımı 1399 yılında Niğbolu Zaferi sonucunda tamamlandı. Mimarının Ali Neccar olduğu bilinen yapı zaman içinde meydana gelen doğal afetler ve savaşlar neticesinde birçok kez harap olsa da gerçekleşen restorasyonlardan sonra günümüzdeki halini aldı. Anadolu’nun en klasik ve anıtsal eserlerinden biri olan yapı 20 adet kubbe ile örtülüdür. 16 köşeli büyük mermer kaplı şadırvanın bulunduğu Ulu Cami 192 adet hat yazı sanatı ile döneminin eşsiz eserlerinden biridir. 19. yüzyılın sonu 20. yüzyılın başlangıcı olan mimari motiflere hakim olan cami, Bursa’nın en gözde mimarisidir.

Kayseri Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.