Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Artvin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 30 dakikadır.

[insert page=’artvinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Artvin uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Kayseri Artvin Uçak Bileti
Kayseri Artvin Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan Artvin, doğası ile dünyanın dört bir yanından gelen gezginler üzerinde hayranlık yaratır. Yemyeşil ormanlar, yaylalar, ağaç türleri, göller ve vadiler ile çevrili olan şehir Türkiye’nin eşsiz noktalarından biridir. Ülkemizin yayla turizmini simgeleyen nadide bölgelerinden biri olan Artvin, aynı zamanda M. Ö. 3000’li yıllara kadar dayanan köklü geçmişi neticesinde birçok göz alıcı mimariye de ev sahipliği yapar. Meşhur Karadeniz kültürünü yakından tanıma imkanı sunan şehir, bunun yanı sıra lezzetli yemekleri ile de büyük merak uyandırır.

Şehrin dört bir yanı irili ufaklı yaylalar, karstik araziler ve göller ile çevrili olan Artvin, doğal güzelliğin doruklarda yaşandığı bir merkezdir. Şehir merkezine 10 kilometre mesafede yer alan Kafkasör Yaylası, Artvin denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biridir. 1250 metre yükseklikte bulunan yaylanın etrafında yerel halk dışında bungalov evlerden oluşan konaklama imkanı da bulunur. Her yıl temmuz ayında düzenlenen Kültür Turizm ve Sanat Festivali çerçevesinde yoğun ilgi gören bölge, doğa ile iç içe olduğundan huzurlu bir atmosfere sahiptir.

Kayseri Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’rize-artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.