Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 50 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Ankara uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Ankara Uçak Bileti
Kayseri Ankara Uçak Bileti

Cumhuriyet dönemine yakından tanık olan Ankara, İç Anadolu Bölgesindedir. Türkiye’nin nüfus ve gelişim açısından ikinci sırada yer alan şehri aynı zamanda başkent olması ve Atatürk’ün kabrine ev sahipliği yapmasından dolayı dört mevsim boyunca da yüksek oranda yerli ve yabancı turist çeker. Anadolu kentinin özelliklerine hakim olan başkent, yıllar boyunca farklı uygarlıklar tarafından hakimiyet altına alındı. Günümüzde renkli etnik yapısını pek çok alanda sergileyen şehir özellikle müzeleri, eski ve yeni meclisi, Hamamönü mimarisi ile merak uyandırıcıdır.

Frigya Tanrıçası Men adına M. Ö. 2. yüzyılda inşa edilen Augustus Tapınağı Ulus’ta yer alır. Pek çok badire atlatan yapının zaman içinde yıkıldı ve yerine Galat Hükümdarı Amintos’un oğlu Kral Pylamenes tarafından Roma İmparatoru Augustus’a saygı ve bağlılık nişanesi olarak yeniden yapıldı. Etrafı heybetli sütunlar ile çevrilen tapınak belirli bir dönemden sonra özellikle Bizanslıların eklemeleri sonucunda kiliseye dönüştürüldü. Şehrin en kıymetli antik kentlerinden biri olan Augustus Kilisesinde ele geçirilen kıymetli eşyalar bugün Anadolu Medeniyetleri Müzesinde sergilenir.

Kayseri Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.