Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Afyon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 25 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

Kayseri Afyon uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Afyon Uçak Bileti
Kayseri Afyon Uçak Bileti

Türkiye’nin termal turizm merkezi olan Afyon, yer altından çıkan şifalı kaynak suları ile yılın on iki ayı boyunca yerli ve yabancı pek çok gezgini ağırlar. Gıda sektörü konusunda ülkede adını sıklıkla duyuran şehir, özellikle sucuk ve kaymağı ile gurmelerin ilgisini çeker. Batı Anadolu ve İç Anadolu Bölgelerini birbirine bağlayan noktada yer alan Afyon, aynı zamanda mermercilik alanında da oldukça ileridir. 2005 yılında Afyonkarahisar adını alan şehir, koyu renkli volkanik dağlar ile çevrilidir.

Hitit İmparatoru II. Murşil tarafından inşa edilen Afyon Kalesinin tarihi M. Ö. 1350 yılına dayanır. 225 metre yüksekliğe sahip olan kale, şehrin kalbinde yer alır. Afyon’un en görkemli yapısı ve simgesi olan kalenin zirvesinde Tanrıça Kybele’ye adanan tapınma yeri ve 4 adet büyük sarnıç bulunur. Türklerin eline geçene dek birçok uygarlık tarafından uzun yıllar boyunca savunma merkezi olarak kullanılan Afyon Kalesinin pek çok yerinde farklı etnik kökenlere ve dinlere ait kadın ve erkek figürleri bulunur. Şehir merkezini ayaklar altına seren Afyon Kalesi, şehre gelen gezginlerin ilk adresidir.

Kayseri Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’afyon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.