Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 20 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Zonguldak Uçak Bileti
Kastamonu Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz’de yer alan Zonguldak, Türkiye’nin kuzeye dönük kısmıdır. Liman kenti olması dolayısıyla kuzey ülkeleri için ticaretin yoğun yaşandığı noktalardan biri olan Zonguldak’ın dört bir yanı da muhteşem tabiat güzellikleri ile çevrilidir. Tarihin pek çok akışına tanıklık eden kent, aynı zamanda oldukça ilgi çekici tarihi ve kültürel değerlere de sahiptir.

Özellikle yaz aylarında şehre gelen turistlerin uğrak noktası haline gelen Filyos Kalesi, Çaycuma ilçesindedir. Orta Çağ dönemine ait figürler ve motifler ile çevrili olan yapı, aynı zamanda şehrin en eski yerleşim noktalarından biridir. Karadeniz’in eteklerinde muhteşem bir manzaraya sahip olan kale, antik bir değer taşır.

2. Abdülhamit zamanında sancak beyi Halil Paşa Karamahmutoğlu’nun emri üzerine inşa edilen Halil Paşa Konağı, 19. yüzyılın sonlarına ait değerlere hakimdir. Uzun yıllar boyunca ayakta kalan yapı, bir dönem okul olarak kullanıldı. Ardından boş kalan Halil Paşa Konağı eşsiz arkeolojik değerler bakımından Roma, Grek, Emevi, Bizans, Artuklu, Selçuklu ve Osmanlı dönemine dair kalıntılara ev sahipliği yapar.

Kastamonu Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.