Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Van’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Van uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Van Uçak Bileti
Kastamonu Van Uçak Bileti

Dünya üzerindeki en eski kentlerden biri olarak bilinen Van, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Van Gölü ile beraber, ülkemizin en güzel manzaralarından birine kapılarını açan şehir, farklı dönemlere ait mirasları ile büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Doğu mutfağının en güzel lezzetlerini ile oldukça keyifli bir sunum yaratan Van, özellikle bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Şehrin köklü geçmişi neticesinde hem kent merkezinde, hem de çevresinde birçok kale bulunur. Van Kalesi, M. Ö. 9. yüzyılda Urartu Kralı I. Sarduri tarafından inşa edilen bir yapıdır. Yapımının sonraki yıllarında şehirde hüküm süren birçok uygarlık tarafından uzun yıllar boyunca aktif bir mesken ve savunma merkezi olarak kullanılan Van Kalesinin değeri ülkemiz adına büyüktür. Analı Kız Açık Hava Tapınağı, II. Sarduri Kaya Mezarları, Menua ve Sardur Burcu gibi önemli miraslar ile çevrelenen kalede aynı zamanda Asur dilinde çivi yazılı kitabelerde bulunur. Sarp kayalıklar üzerinde duran yapının büyük bir kısmı günümüze kadar ulaşmayı başardı.

Kastamonu Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Van uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.