Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Trabzon uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Trabzon Uçak Bileti
Kastamonu Trabzon Uçak Bileti

Zengin bir bitki örtüsüne sahip olan Trabzon, Karadeniz’in muhteşem manzaraları ile oldukça ilgi çekici bir görünümdedir. Türkiye’de yayla turizminin aktif olduğu en merkezi bölgelerden biri olan kentin dört bir yanı doğal güzellikler ile çevrilidir. Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan şehir günümüze kadar birçok farklı uygarlığa kapılarını açtı. Karadeniz kültürünün etkisi altında harmanlanan Trabzon, aynı zamanda birbirinden lezzetli damak zevkleri ile de gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat sunar.

Bir yayla köyü olan Uzungöl, tabiat güzelliğinin doruklarda yaşandığı en güzel noktalardan biridir. Yılın on iki ayı boyunca da yoğun bir turist akımına uğrayan Uzungöl’de yaklaşık olarak 1500 kişi ikamet eder. Yıl boyu yemyeşil bir bitki örtüsüne ev sahipliği yapan bölge flora açısından olduğu kadar, yabani hayvan türü ile de dikkatleri üzerine çeker. Yamaç paraşütü yapmak için oldukça elverişli bir araziye sahip olan yerleşim yeri, doğa yürüyüşü ve ATV yapmak içinde aranılan adreslerden biridir. Doğa ile iç içe olan Uzungöl aynı zamanda kampseverlerinde uğrak noktasıdır.

Kastamonu Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.