Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Tokat’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 30 dakikadır.

[insert page=’tokatda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Tokat uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’ta nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Tokat Uçak Bileti
Kastamonu Tokat Uçak Bileti

Geleneksel yaşam tarzı ve mimari tarzları bakımından Anadolu kentlerini en iyi şekilde ifade eden Tokat‘ın tarihi asırlar önceye dayanır. Pek çok antik kent, mağara, cami, medrese, han ve köprü gibi eserlere ev sahipliği yapan şehir, doğal güzelliği ile de dikkat çeker.

Şehir merkezinde yer alan antik Tokat Kalesi, il merkezindeki en yüksek tepelerden birine kuruludur. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilen yapının birçok kısmında farklı millet ve dinlere ait pek çok kalıntı bulunur. Yıllar boyunca çok kez harabe durumuna düşen Tokat Kalesi, belirli dönemlerde önemli restorasyonlardan geçerek günümüze kadar ulaştı. Şehir merkezini panoramik bir manzara eşliğinde ayaklar altına alan yapı, Tokat’a gelen gezginlerinde uğrak noktalarından biridir.

Çevre illeri birbirine bağlayan Hıdırlık Köprüsü, Tokat’ın en eski yapıları arasındadır. 5 gözlü olan köprü, 7 metre genişliğindedir. 700 yıllık bir geçmişe sahip olan yapının kesme taştan meydana geldiği görülür. Yüzyıllar boyunca ayakta kalan eser günümüzde birçok uygarlığın önemli izleri ile oldukça değerlidir.

Kastamonu Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tokat-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.