Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 20 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Sivas uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Sivas Uçak Bileti
Kastamonu Sivas Uçak Bileti

Anadolu’nun geçmişten beri önemli kentlerinden biri olan Sivas, Türkiye’nin yüz ölçümü olarak en geniş sınırlara sahip olan ikinci ilidir. Tarihi İpek Yolu ve Kral Yolunun kesiştiği bir güzergahta bulunan kent, özellikle geçmişte ticaretin oldukça yoğun olduğu bir merkezdir. Bu nedenle tarihi ve kültürel zenginliklerin yoğun olduğu Sivas; cami, medrese ve hanları ile dikkat çeker. Şehir aynı zamanda doğal güzelliği ile de beğeni toplar.

Dünyaca ünlü Sivas Divriği Ulu Cami, yılın on iki ayı boyunca da yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu noktadır. İslam alemi için oldukça büyük bir değer ifade eden cami, sanat tarihçileri arasında ‘Divriği Mucizesi’ olarak da adlandırılır. Selçuklu Devletine bağlı Mengücek Beyliği tarafından inşa edilen cami, 1985 tarihinde UNESCO Dünya Mirasları Listesine girdi. 1228 yılında yapımına başlanan bina 1243 yılında tamamlandı. Motif konusunda geniş bir perspektife sahip olan Ahlatlı ve Tiflisli ustaların elinden çıkan Divriği Ulu Cami, üzerindeki binlerce motifin birbirini tekrar etmemesi ile apayrı bir duruş sergiler.

Kastamonu Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.