Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 50 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Sinop uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Sinop Uçak Bileti
Kastamonu Sinop Uçak Bileti

Türkiye’nin en kuzeyini oluşturan Sinop; yalın doğası, sahilleri ve özellikle yaz aylarında eğlenceli ve aktif şehir merkezi ile hayranlık uyandırır. Nüfusunun çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu kent, köklü geçmişi neticesinde günümüzde ilgi çekici bir mimariye de ev sahipliği yapar. Karadeniz kültüründen ziyade göçmen kültürünün hakim olduğu Sinop, meşhur mantısı ile de gezginlerine eğlenceli bir seyahat sunar.

Şehirde asırlar önce koloni kuran göçmenler tarafından inşa edilen Sinop Kalesi, şehrin en eski yapısı olmakla beraber bilinen ilk yerleşim yeridir. Uzun yıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından savunma gücü olarak kullanılan kalenin çevresi oldukça önemli kalıntılar ile çevrilidir. Romalılar ve Bizanslılar tarafından ayrı bir öneme sahip olan yapı bugünkü sınırlarını Pontus Devleti zamanında aldı. İç ve dış kaleden oluşan eser, Karadeniz sahillinin birleşimi ilgi uyandırıcı bir görünümdedir.

Türkiye’de mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Hamsilos Koyu, doğa ve denizin iç içe olduğu noktadır. Kendinizi sonsuz bir tabiatın içinde bulmak için ülkemizin bakir noktalarından biri olan Hamsilos, dört mevsim boyunca da doğanın en güzel renklerine hakimdir.

Kastamonu Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.