Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Şanlıurfa’da her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Şanlıurfa Uçak Bileti
Kastamonu Şanlıurfa Uçak Bileti

Türkiye’nin en önemli inanç turizmi merkezi olan Şanlıurfa, ‘Peygamberler Şehri ‘ olarak İslam alemi içinde önemli bir yer tutar. Tarihin sıfır noktasını ifade eden kent, ilk yerleşimin ve mimarinin ortaya çıktığı ildir. Kiliseden çevrilen camileri, mağaraları, antik kentleri ile büyük beğeni toplayan şehir, etnik bir mimariye sahiptir. Doğal güzelliği ile de adından söz ettiren Urfa, kendine özgü kültürel yapısı ve yemekleri ile de keyifli bir seyahat tercihidir.

Efsanelere konu olan Balıklıgöl, dört mevsim boyunca da şehrin en çok ziyaret edilen noktasıdır. İçindeki balıklara halk tarafından saygı gösterildiği için avlanmanın yasak olduğu Balıklıgöl, Hz. İbrahim’in mancınık sistemi ile Şanlıurfa Kalesinde ateşe atıldığı yerdir. İslam alemi için büyük bir öneme sahip olan Balıklıgöl, 150 metre uzunluğundadır.

Yüzyıllar önce On İki Havari Kilisesi olarak inşa edilen yapı, 1956 yılında Müslümanların eline geçmesi ile birlikte Fısfırlı Camiye dönüştürüldü. Taş işçiliği ile mimari açıdan ilgi çekici bir görünüme sahip olan cami, şehrin önemli kültürel tarihi değerlerinden birini ifade eder.

Kastamonu Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.