Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Samsun uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Samsun Uçak Bileti
Kastamonu Samsun Uçak Bileti

Birçok açıdan Karadeniz’in en gelişmiş şehri olan Samsun, zengin kültürel yapısı ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş dönemi eserleri ile oldukça önemli bir özelliğe sahiptir. Milli mücadele döneminin en önemli manevi değerlerine ev sahipliği yapan Samsun, tarihsel ve kültürel açıdan olduğu kadar doğal güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeker.

2003’te halka açılan Bandırma Vapuru Müzesinin yapımı 3 yıl sürdü. Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının Bandırma’dan geldiği vapuru simgeleyen müze esas yapının birebir replikasını simgeler. İçinde kaptan köşkünün bulunduğu mekanın en ilgi çekici bölümü ise Atatürk ve arkadaşlarının balmumu heykelidir. Gemici saatleri ve telefonları ile gemiciliğe dair önemli objeler ile zenginleşen yapı, aynı zamanda Atatürk’e ait el yazmaları da barındırır.

Uzun bir dönem savaşçı Amazon kadınlarının yerleşimi olarak bilinen Amazon Köyü, Anaerkil yaşamın en güzel ifade edildiği bölgedir. Vahşi bir yaşam şekline sahip kadınların heykellerinin yer aldığı bölgede iki adet büyük aslan heykeli de yer alır. Restorasyon çalışmaları ile zenginleşen bölge, Türkiye’de görülmeye dair bir yaşamın kanıtıdır.

Kastamonu Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.