Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Ordu’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 50 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Ordu uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Ordu Uçak Bileti
Kastamonu Ordu Uçak Bileti

Karadeniz mutfağının eşsiz lezzetlerinden birini sergileyen Ordu, birbirinden güzel doğal manzaraları ile hoş bir görünüme sahiptir. Tertemiz bir doğaya kapılarını açan şehir, dört bir yanındaki ovaları ile Türkiye’nin yayla turizmine hitap eden bölgesidir. Tarihi en eski çağlara kadar uzanan şehir özellikle Pontus Devletinin mimari yapıları ile görenler tarafından büyük ilgi ile karşılanır.

Deniz seviyesinden 530 metre yükseklikte bulunan Boztepe, Ordu’da ilk gidilmesi gereken yerlerin başında gelir. Muhteşem bir tabiat güzelliğine hakim olan bölgenin bir tarafı yemyeşil ormanlar, diğer tarafı ise Karadeniz ile çevrilidir. Kara yolu ile ulaşımın sağlandığı Boztepe’ye aynı zamanda 2011 yılında yapılan 2350 metre yükseklikteki teleferik yolculuğu ile de ulaşılabilir. Panoramik olarak şehrin kuş bakışı görüntüsünü ayaklar altına alan bölgenin etrafı çeşitli restoran ve kafeler ile zenginlik kazandı.

Taşları Ordu’nun turistik ilçesi Ünye’den, ahşapları ise Romanya’dan getirilen Paşaoğlu Konağı, 1896 yılında Paşaoğlu Hüseyin Efendi tarafından yapıldı. 19. yüzyıl özellikleri ile her katının apayrı işlemelere ve motiflere sahip olduğu konak, 3 kattan meydana gelir.

Kastamonu Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.