Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Mardin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Mardin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Mardin uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Mardin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Mardin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Mardin Uçak Bileti
Kastamonu Mardin Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en güzel şehri olan Mardin, yüzyıllar boyunca farklı uygarlıkları ağırlayan bir kent olarak günümüze kadar ulaştı. Taşıdığı manevi değerler ile bugün Türkiye’de önemli bir yere sahip olan Mardin; kilise, cami, manastır, kale ve antik kentleri ile tarihi bir atmosfere kapılarını açar. Her yönü ile dikkatleri üzerine çeken kent, kültürel ve doğal güzellikleri ile de bambaşka bir yüz yansıtır.

1600 yıllık tarihi ile birçok uygarlığı konuk eden Mardin Kalesi, ‘Kartal Yuvası’ olarak da bilinir. Şehre hakim bir konumda bulunan yapının inşa tarihi kesin olarak bilinmemekle beraber, sahip olduğu kalıntılar ile 10. yüzyıla dayandığı gözlemlenir. Günümüzde zirve noktası ziyarete kapalı olan kalenin alt kısımları muhteşem Mezopotamya Ovasının manzarası karşısında oldukça ilgi çekici bir seyir keyfi sunar. Mardin Kalesinin pek çok bölümünde Osmanlı, Selçuklu, Bizans, Roma, Pers ve Sümerlere dair pek çok kalıntı vardır.

Mardin şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta yer alan Deyrulzafaran Manastırı Süryani toplumlarını günümüzde en güzel şekilde temsil eden yapıların başında gelir. Aktif bir din merkezi olarak kullanılan manastır; Süryani patriklerinin heykelleri, safran çiçekler ve güneş saati ile dikkatleri üzerine çeker.

Kastamonu Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Mardin uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.