Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Kütahya’da her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 25 dakikadır.

[insert page=’kutahyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Kütahya uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Kütahya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Kütahya Uçak Bileti
Kastamonu Kütahya Uçak Bileti

Tabiat güzelliği açısından bulunduğu Ege Bölgesinin nadide illerinden biri olan Kütahya, yemyeşil doğası ile huzur dolu bir kenttir. Doğal güzelliği kadar sağlık ve kaplıca turizmi merkezlerinden biri olan bölge, çini ve seramik üretimi ile de adını dünya genelinde duyuran bir merkezdir. Arkeolojik açıdan önemli bir değer ifade eden Kütahya, özellikle bahar ve yaz aylarında yerli turistlerin uğrak noktalarından biridir.

Asırlar boyunca Frigyalıların önemli bir kapısı olan Frig Vadisi; Afyon, Eskişehir ve Kütahya sınırlarını kapsar. Geniş bir alana yayılan arazinin 3000 yıl öncesine kadar dayandığı bilinir. Sarp kayaların insan eli ile oyulması sonucu meydana gelen mağaralardan, yer altı şehirlerinden ve peri bacalarından oluşan Frig Vadisi, Kapadokya ile eşdeğer bir güzelliğe sahiptir. Ayazini ve Avdalas Kilisesi gibi Friglerin önemli dini merkezlerini topraklarında barındıran bölge, 500 kilometre uzunluğundaki Frig Yolu ile Türkiye’nin en uzun 3. yürüyüş parkuruna da ev sahipliği yapar. Kütahya şehir merkezine 27 kilometre uzaklıktaki vadi, şehirde ilk gidilmesi gereken kritik bir bölgedir.

Kastamonu Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.