Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Kocaeli Uçak Bileti
Kastamonu Kocaeli Uçak Bileti

Yeşilin bin bir tonuna hakim olan Kocaeli, eşsiz doğası ile Türkiye’nin en güzel noktalarından biridir. Marmara Bölgesinde yer alan kent, aynı zamanda ülkemizin en gelişmiş illerinden biri olarak karşımıza çıkar. Osmanlı dönemine ait önemli mimari yapılara ev sahipliği yapan şehir, aynı zamanda bu dönemin başlangıcı olarak gösterilen eserleri ile de dikkatleri üzerine çeker. Uzun bir sahil şeridine sahip olan Kocaeli, aynı zamanda Türkiye’nin bahar ve yaz aylarında yoğun bir nüfusa sahip olan şehridir.

Kocaeli’nin en görkemli yapısını simgeleyen İzmit Sarayı aynı zamanda Osmanlı döneminden kalma ismi ile ‘Kasr-ı Hümayun’ olarak da bilinir. İstanbul dışında yaptırılan ilk kapsamlı saray olma özelliği taşıyan yapı, mimari açıdan da oldukça ilgi çekicidir. Mermer kaplı olan İzmit Sarayı; Sason’a ait işlemeleri, Osmanlı motifleri ve tuğraları ile merak uyandırıcıdır. Yaz aylarında Sultan Abdülaziz’in Av Köşkü olarak kullanılan yapı 1999 yılında meydana gelen depremle büyük bir hasar görse de, 2007 yılında kapsamlı bir restorasyon döneminden geçirilerek Saray Müze olarak ziyaretçilerine açıldı.

Kastamonu Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.