Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Kars’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Kars uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Kars’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Kars uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Kars Uçak Bileti
Kastamonu Kars Uçak Bileti

Doğu Ekspresi yolculuğunun son durağı olan Kars, ülkemizin gizemli şehirlerinden biridir. Oldukça farklı bir Anadolu şehrini tanımlayan bölge özellikle Rus mimarisi altında kalması ile merak uyandırıcı bir görünüme kapılarını açar. Tarihi İpek Yolunun Anadolu ile kesiştiği noktada yer alan şehir tarihi yapıları, doğal güzelliği ve kültürel özellikleri ile gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası oluşturur.

1579 yılında Osmanlı Padişahı III. Murat döneminde inşa edilen Taş Köprü, şehirde ilk göze çarpan yapılardan biridir. Kars Çayı üzerinde bulunan köprü iki mahalleyi birbirine bağlar özelliktedir. Kars Kalesinden bakıldığında şehrin en dikkat çekici eserlerinden biri olduğu görülen köprü belirli dönemlerde orijinalliği bozulmadan restore edildi. 1725 yılında Karahanoğlu Hacı Ebubekir tarafından geniş bir tadilata tabi tutulan yapı, günümüzdeki son halini de o dönemde aldı.

Osmanlı ve Rus savaşlarına sahne olan Kars bu sürenin sonunda 40 yıl boyunca Rus işgaline maruz kaldı. Bu uzun dönem boyunca Rus mimarisinin etkisi altında kalan şehrin pek yerinde oldukça ilgi çekici mimarilere şahit olabilirsiniz.

Kastamonu Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.