Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 50 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu İzmir uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Kastamonu İzmir Uçak Bileti
Kastamonu İzmir Uçak Bileti

Büyük bir kesim için Türkiye’nin en güzel şehri olarak nitelendirilen İzmir, yaz turizminin en gözde illerinden biridir. Dört mevsim boyunca da apayrı bir güzelliğe kapılarını açan kent, ödüllü plajları ve yemyeşil ormanları ile tabiatın en güzel yansımalara ev sahipliği yapar. Bulunduğu konum itibarıyla Türklerin eline geçene kadar çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına alınan İzmir, günümüzde oldukça büyük bir mirasa kapılarını açar.

Rumlardan kalan Aziz Vukolos Kilisesi kentin geçmişten beri önemli inanç turizmi mekanlarından biridir. Symrna’nın ilk piskoposlarından St. Boukolos adına inşa edilen kilise, uzun yıllar boyunca kullanılmasının ardından 1924 yılında Atatürk’ün isteği üzerine Asar-ı Atika Müzesine dönüştürüldü.  İlgi çekici bir mimariye sahip eser, günümüzde çok amaçlı kültür salonu olarak ziyaretçilerine açıktır.

Konak Pier ve Cumhuriyet Meydanı arasında kalan Pasaport Vapur İskelesi, şehrin en görkemli yapılarından biridir. İzmir Körfezi manzarasına karşı duran iskele, şehrin en eski gümrük binasıdır. İzmir şehir merkezinde gün batımının en güzel yaşandığı yer olan Pasaport Vapur İskelesi, yerli ve yabancı gezginler tarafından oldukça merak uyandırıcıdır.

Kastamonu İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.