Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 20 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu İstanbul uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu  İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu İstanbul Uçak Bileti
Kastamonu İstanbul Uçak Bileti

Toprakları iki kıtaya da ayrılan İstanbul, Türkiye’nin en güzel şehridir. Yılın on iki ayı boyunca da dünyanın dört bir yanından turist çeken kent; tarihi, kültürel ve doğal güzelliğin harmanlandığı bir merkezdir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından hakimiyet altına alınan İstanbul, her bir köşesinde apayrı bir tarih ve kültür barındırır.

528 tarihinde Bizans İmparatoru Anastasius Oilosuz tarafından inşa edilen Galata Kulesi, ilk zamanlarından fener kulesi olarak uzun yıllar boyunca kullanıldı. Ardından yine Bizanslılar tarafından ‘Büyük Kule’, Cenevizliler tarafından ise ‘İsa Kulesi’ olarak adlandırılan yapı adını pek çok rivayetin içinde duyurur. Romalılara göre bir kadın ve bir erkeğin ilk defa birlikte Galata Kulesine çıkması ile birbiri ile evlenecekleri yüzyıllar boyunca süregelen bir söylentidir. İstanbul’a hakim olan çeşitli din ve kültürler tarafından aktif olarak kullanılan yapı, kentin en romantik eseridir. Günümüzde yapının pek çok bölümünde eski tarihlerine ait pek çok kalıntıya rastlamak mümkündür. Es üst katında muhteşem İstanbul manzarasını ayaklar altına alın yapı her mevsim ayrı bir görkeme sahiptir.

Kastamonu İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.