Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Giresun uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Giresun Uçak Bileti
Kastamonu Giresun Uçak Bileti

Karadeniz’in yaşanılabilir tek adasına ev sahipliği yapan Giresun, yeşille mavinin buluştuğu en güzel bölgelerden birine hakimdir. Sahilleri, ormanları ve yaylaları ile huzurla iç içe olan kent, 4000 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Tabiat güzelliğinin tarihle bir araya geldiği bölge, aynı zamanda Karadeniz kültürünün en yalın hali ile karşımıza çıktığı bir şehirdir.

Karadeniz’de bulunan iki adadan biri olan Giresun Adası, şehir merkezine yaklaşık olarak 2 kilometrelik bir açıklıktadır. Giresun’dan hareket eden tekneler ile 30 dakikada ulaşımın sağlandığı ada, 40.000 metrekarelik bir alana hakimdir. Mitolojide sıklıkla adı geçen bölgenin Güç Tanrısı Herkül tarafından ziyaret edilmesi ile ada BCC’ye konu oldu. Her yıl mayıs ayında Aksu Festivali kapsamında kayıklar ile çevresi gezilen Giresun Adası, bahar ve yaz aylarında Giresun’da ilk gidilmesi gereken yerdir.

M. Ö. 2 yüzyılda Pontus Krallığı tarafından inşa edilen Giresun Adası, kentin zirve noktalarından biri olan yarımadanın üzerine kuruludur. İç ve dış kale olmak üzere iki bölümden meydana gelen Giresun Kalesi, şehrin tarihi ve kültürel açıdan ziyaret edilmesi gereken noktalarından biridir.

Kastamonu Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.