Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Erzurum uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Erzurum Uçak Bileti
Kastamonu Erzurum Uçak Bileti

Palandöken’in yamaçlarına kurulu olan Erzurum, Doğu Anadolu’nun en büyük şehridir. Soğuk ve kuru iklimi neticesinde kent özellikle kış sporları için elverişli bir yapıdadır. Yüzyıllar boyunca önemli bir savunma ve mesken yeri olarak tercih edilen Erzurum, özellikle Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait pek çok mimari kalıntı ile ilgi odağıdır. Aynı zamanda bölge yüzyıllar boyunca özenle koruduğu cami, kümbet ve medreseler ile de ülkemizin inanç turizmine hitap eder.

Şehrin tarihsel simgelerinden birini ifade eden Erzurum Kalesi, Bizans İmparatorluğu döneminde inşa edildi. Üzerinde herhangi bir kitabe bulunmayan yapı, iç ve dış kaleden meydana gelir. Kentin tarihsel zenginlikleri arasında kendini gösteren Erzurum Kalesinin dört bir yanında kapı yer alır. Yapı belirli dönemler eşliğinde orijinalliği bozulmadan restore edildi.

13. yüzyılda yapıldığı rivayet edilen Çifte Minareli Medrese mimari, tarihi ve kültürel açıdan belirli bir özelliğe sahip olduğu kadar şehrin inanç turizmi içinde aktif noktalarından biridir. Erzurum’un önemli tarihsel simgelerinden biri olan Çifte Minareli Medrese, Selçuklu sultanlarının kızlarından birine yaptırıldığı için ‘Hatuniye Medresesi’ olarak da adlandırılır.

Kastamonu Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.