Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Erzincan uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Erzincan Uçak Bileti
Kastamonu Erzincan Uçak Bileti

Verimli topraklar üzerine kurulu olan Erzincan, Türkiye’nin önemli nehirlerinden  Fırat Nehri çevresine kuruludur. Kanyonları, gölleri ve ovaları ile tabiat güzelliğinin cömert olduğu bölge; cami, medrese ve antik yapısı ile de tarihi açıdan önemli bir özelliğe sahiptir. Doğunun nefis yemekleri ile gezginlerine keyifli bir seyahat turu yaşatan Erzincan, bahar ve yaz aylarında oldukça ilgi çekicidir.

Erzincan şehir merkezine 52 kilometre uzaklıkta olan Kemah ilçesinde yer alan Erzincan Kalesi, Evliya Çelebi’nin ünlü seyahatnamesinde bahsettiği yerdir. Yüzyıllar boyunca bölgede hüküm süren medeniyetlerin önemli savaşlarında savunma merkezi olarak görev alan yapı, Selçuklu ve Osmanlı döneminde bir dizi tadilattan geçirildi. Büyük Erzincan depreminde yara alan yapının önemli bir kısmı günümüze kadar ulaşmayı başardı.

Şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta bulunan Ekşisu Kaplıcaları, ülkemizinde en bilinen termal merkezlerinden biridir. Suyu genel olarak 33 derece etrafında seyreden merkez sodyum, magnezyum ve karbondioksit bakımından oldukça zengindir. 12 adet havuzu bulunan Ekşisu Kaplıcalarının çevresinde konaklama amaçlı müstakil evler, pansiyon ve oteller bulunur.

Kastamonu Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.