Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Çanakkale Uçak Bileti
Kastamonu Çanakkale Uçak Bileti

Türk ve dünya tarihi bakımından değerli görülen Çanakkale, küçük fakat oldukça şirin bir kenttir. Mitolojide adı sıklıkla geçen şehir, bakir doğası, birbirinden güzel sahilleri ve Ege Bölgesinin samimi insanları ile hoş bir seyahat rotası sunar. Aynı zamanda Çanakkale, sahil kesimi ile Türkiye’nin en gözde yaz turizmi merkezlerinden biridir.

Ayvalık ilçesine bağlı olan Assos, Midilli Adasının karşısında yer alır. Antik bir yerleşim birimi olan Assos, Türkiye’nin en güzide ve dikkat çekici bölgelerinden biridir. Volkanik bir tepenin zirvesine ve yıllar sonra yamaçlarına doğru genişleyen bölge Amerikalı mimar Francis H. Bacon tarafından keşfedildi. Günümüzde hala keşfedilebilecek farklı güzelliklere kapılarını açan bölgeden çıkarılan değerli taşlar ile Athena Tapınağının inşa edildiği bilinir. Aristo’nun 3 yıl boyunca yaşamını sürdürdüğü merkez, felsefe açısından da dünyada önemli bir yer tutar. Muhteşem güzelliğin tanımını sergileyen denizi, Kaz Dağlarından gelen oksijeni, dar ve taşlı sokakları ile Assos yaz ve kış olmak üzere yerli ve yabancı gezginler tarafından yoğun ilgi görür.

Kastamonu Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.