Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 20 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Bursa uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Bursa Uçak Bileti
Kastamonu Bursa Uçak Bileti

Türkiye’nin nüfus olarak en kalabalık şehirlerinden biri olan Bursa, aynı zamanda ülkemizin en tarihi merkezlerinden biridir. Ülkemizin en zengin değerlerine ev sahipliği yapan Bursa, Osmanlı ve Selçuklu döneminin eşsiz mimarilerine kapılarını açar. Tarihsel zenginliğinin yanı sıra doğal güzelliği ve kültürel özellikleri ile de ön plana çıkan kent, yılın on iki ayı boyunca da seyahate elverişlidir.

Dünyanın arastalı üç köprüsünden biri olan Bursa Irgandı Köprüsü, Hacı Muslihiddin tarafından 1442 yılında Timurtaş’a yaptırıldı. Bursa’nın kültürel tarihini en güzel şekilde yansıtan yapılardan biri olan Irgandı Köprüsünün orijinal hali 31 adet dükkandan meydana gelir. Zaman içinde doğal afetler ile yıpranan köprü, 1949 yılında betonarme olarak yeniden inşa edildi. 19. yüzyıl sivil mimari örneklerini teşkil eden bir üslup içinde meydana gelen yapının içinde ahşap oymacılığı, nakkaşlık, ebru, hat, tezhib, minyatür ve benzeri sanatlar ile ilgilenen mekanlar bulunur.

Tekstil alanında oldukça gelişen kent, havlu ve ipek konusunda yurt dışına ihraç eden noktalardan biridir. Bursa’nın dört bir yanı Osmanlı ve Selçuklu döneminden gelen tarihi hanlar ile çevrilidir. Görkemli bir yapıya sahip olan bu hanların içinde şehre dair pek çok hatıralık eşya ve tekstil ürünü bulabilirsiniz.

Kastamonu Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.