Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 50 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Bodrum uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Bodrum Uçak Bileti
Kastamonu Bodrum Uçak Bileti

Karyalıların Argolis kolu tarafından kurulduğu bilinen Bodrum, yüzyıllar boyunca farklı kavimlerin göç merkezidir. Binlerce yıldır sahip olduğu konumu neticesinde birçok medeniyetin beşiği olarak nitelendirilen şehir, tarihsel yapısı ile bambaşka bir yüze sahiptir. Tarihsel bütünlüğünün yanı sıra Bodrum, doğal güzelliği ile de ülkemizin ön plana çıkan yaz turizmi merkezlerinin başında gelir.

Muhteşem koyları, bakir doğası, Ege ve Akdeniz kültürünün sentezi ile yerli ve yabancı gezginler tarafından hayranlıkla karşılanan şehir, sıcak iklimi neticesinde dört mevsim boyunca da turizme elverişlidir. Eğlenceli gece hayatı ve yaşam tarzı ile her yaştan insanı bir araya toplayan Bodrum, özellikle bahar ve yaz aylarında oldukça hareketlidir.

15. yüzyılda Rodos şövalyeleri tarafından inşa edilen Bodrum Kalesi, aynı zamanda şehrin en önemli simgesidir. Bodrum’un çıkış noktasını ifade eden Halikarnassos Mausoleion’un taşları ile yapılan kale, Alman Mimar Heinrich Schlegelholt tarafından inşa edildi. Üç surdan meydana gelen görkemli yapının iki adet kapısı bulunur. Şövalye armaları, haçlar ve etnik semboller ile zenginleştirilen Bodrum Kalesi muhteşem Ege Denizi manzarasına karşı kuruludur.

Kastamonu Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.