Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 20 dakikadır.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Batman uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Batman Uçak Bileti
Kastamonu Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesine ait olan Batman özellikle kültürel zenginlikleri ile ön plana çıkan bir merkezdir. Tarihi asırlar öncesine dayanan şehrin dört bir yanı su altında kalan yer altı şehirleri, mağaralar, antik kentler, tarihi camiler ve köprüler ile çevrilidir.

Ne zaman ve hangi millet tarafından kurulduğu tam olarak bilinmeyen Hasankeyf, Türkiye için önemli bir değere sahiptir. Çok eski bir yerleşim yeri olan bölgenin bazı kesimleri Bizans İmparatoru Konstantinos tarafından yapıldı. Bölgenin geneli insanların ilk yerleşik yaşama adapte olduğu zamanlarda meydana geldi. 4000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olduğu bilinen Hasankeyf’in özellikle Babillere, Sümerlere ve Asurlara ev sahipliği yaptığı bilinir. Derin ve heybetli kanyonlardan meydana gelen yerleşim yeri Dicle’nin kenarında, insanların yaşam tarzlarına göre dizayn edilen bir mimariden oluşması ile dikkat çeker.

Memikan ve Maladabi Köprüleri yıllar boyunca Hasankeyf ile ticari ilişkinin sağlandığı bir yapı konumundadır. İlk ve Orta Çağdan kalma kalıntıların hakim olduğu ve tek gözlü olan köprüler kentin en eski yapıları arasındadır.

Kastamonu Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.