Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 20 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Balıkesir Uçak Bileti
Kastamonu Balıkesir Uçak Bileti

Dünya kentleri arasında mitolojide sıklıkla adı geçen Balıkesir‘in tarihi oldukça eskilere dayanır. Afrodit’in güzellik yarışmasını kazandığı yer olarak bilinen kent; ödüllü sahilleri, kendine özgü şirinliği ile göz kamaştıran kasabaları ve bakir doğasıyla gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat keyfi yaşatır. Doğal ve tarihi özelliklerinin yanı sıra şehir Ege’nin samimi insanlarının sentezlediği kültürel alışveriş ile de apayrı bir yüze sahiptir.

Antik adı ile ‘İda Dağı’ olarak da bilinen Kaz Dağları Balıkesir ve Çanakkale arasında kalan geniş bir bölgeyi kapsar. İrili ufaklı pek çok şelalesi, adaları, yemyeşil ormanları ile doğa ile iç içe olan Kaz Dağları, flora ve fauna açısından Türkiye’nin önde gelen noktalarından biridir. 1774 metre yüksekliği ile Karateş Zirvesine sahip olan bölge özellikle meşe, gürgen ve kestane ağaçlarının üreme alanlarından biridir. Milli park statüsü taşıyan dağlar aynı zamanda Yunan mitolojisine ait rivayetleri ile dünya tarihinde de önemli bir yere sahiptir. Ülkemizin oksijeni en bol bölgelerinden biri olan Kaz Dağları, kentte görülmeye değer bir güzellik barındırır.

Kastamonu Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.