Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 30 dakikadır.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Ankara uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Ankara Uçak Bileti
Kastamonu Ankara Uçak Bileti

Cumhuriyet dönemine ait eşsiz miraslara ev sahipliği yapan Ankara‘nın dört bir yanı çeşitli dönemlere ait mimariler ile çevrilidir. Türkiye’nin başkenti olan kentin tarihi yüzyıllar öncesine dayanır. Asırlar boyunca farklı uygarlıklara kapılarını açan Ankara; kültürel, tarihi ve doğal güzelliğin harmanlandığı kentler arasında yer alır.

Altındağ Belediyesi tarafından tüm bölgenin restore edilmesi ile günümüzde kentin önemli turizm merkezleri arasında kendini gösteren Hamamönü, tarihi camileri, müzeleri, atölyeleri ve sivil  mimari örneği timsali evleri ile göz alıcıdır. Kültürel etkinliklere ayrılan sokakları, yerleşim merkezleri, kafe ve restoranları ile büyük bir yaşam alanı haline çevrilen bölge El Ürünleri Pazarında bulunan otantik eşyaları ile ilgi çeker.

Türklerin eline geçene dek çeşitli medeniyetler tarafından aktif bir savunma ve mesken yeri olarak kullanılan Ankara Kalesinin tarihi 4000 yılı aşar. Surlarında farklı milletlere dair önemli kalıntıların yer bulduğu kale, özellikle Akkale Burcu ile yazın çeşitli aktivitelere kucak açar. Ankara Kalesi sahip olduğu tarihi ve kültürel özellikleri ile görülmeye değer bir güzelliktedir.

Kastamonu Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.