Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Afyon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler-2′ display=’content’]

Kastamonu Afyon uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Afyon Uçak Bileti
Kastamonu Afyon Uçak Bileti

İç Anadolu ve Batı Anadolu Bölgelerini birleştiren bir noktada yer alan Afyon, yıllar boyunca yerleşim için oldukça uygun görülen bir şehirdir. Asırlar boyunca aktif bir savunma ve mesken kenti olarak tercih edilen Afyon’un dört bir yanı yüzyıllar boyunca ayakta kalan mimari eserler ve tarihi yapılar ile çevrilidir. Aynı zamanda Afyon, tarihi ve kültürel yapısı ile ilgi odağıdır.

225 metre yüksekliğe sahip olan Afyon Kalesi, şehrin en eski yerleşim merkezlerinden biridir. M. Ö. 1350 yıllarına ait olan kalenin II. Murşil zamanında yapıldığı bilinir. Volkanik bir dağın üzerine kurulu olan yapının dört bir yanında Tanrıça Kybele’ye adanan 4 adet büyük sarnıç bulunur. Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde sıklıkla kullanılan ve restore edilen Afyon Kalesi, kentin panoramik yapısını ayaklar altına alan bir konuma sahiptir.

Türkiye’nin önemli termal turizm merkezlerinin başında gelen Afyon, ülkemiz genelinde ‘termal başkent’ olarak da bilinir. Yer altından gelen şifalı suyu ile dört mevsim boyunca da kent, yerli ve yabancı birçok gezginin uğrak noktasıdır.

Kastamonu Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

 

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

 

Kastamonu Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.