Çok ucuz fiyatlarla Kars Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 55 dakikadır.

[insert page=’zonguldakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Kars Zonguldak Uçak Bileti
Kars Zonguldak Uçak Bileti

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Zonguldak, ülkemizin diğer ülkeler ile ticaretin sağlandığı liman şehridir. Yeşilin bin bir tonuna sahip olan Zonguldak, sahilleri ve ormanları ile oldukça ilgi çekici bir tabiata sahiptir. Doğal güzelliğinin yanı sıra kent, tarihi özelliği ve kültürel yapısı ile de hoş bir hava yansıtır.

19. yüzyılın sonlarında 2. Abdülhamit döneminde sancak beyi Halil Paşa tarafından inşa edilen Halil Paşa Konağı uzun bir dönem okul olarak hizmete açıldı. Konağın içinde ve dışında Roma, Bizans, Grek, Emevi, Abbasi, Artuklu, Selçuklu ve Osmanlı dönemine dair kalıntıların yer aldığı mekan oldukça hoş bir mimariye sahiptir. Şehrin en eski tarihine ait yansımalara tanık olabileceğiniz Halil Paşa Konağı bilhassa tarihseverler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanır.

Şehrin dört bir yanı tabiatın en güzel renklerini ve manzaralarını gözler önüne seren ormanlar ile çevrilidir. Çitdere Tabiat Koruma Alanı, sahip olduğu vaşak, karaca, geyik gibi türler ile merak uyandırıcı bir güzelliktedir. Pek çok canlı türüne ev sahipliği yapan bölge eşsiz tabiatının yanı sıra flora türleri ile de görülmeye değerdir.

Kars Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zonguldak-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.