Çok ucuz fiyatlarla Kars Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Van’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 35 dakikadır.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Van uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Kars Van Uçak Bileti
Kars Van Uçak Bileti

Kaleler şehri olarak bilinen Van, dünya üzerindeki en eski şehirler arasındadır. Tarihi güzellikleri ile olduğu kadar doğal yapısıyla da beğeni toplayan şehir, yöresine has kültürü ile de oldukça ilgi çekicidir. Doğunun en güzel damak tatlarına hakim olan Van, dört mevsim boyunca da seyahate elverişlidir.

120 kilometre uzunluğu ile dünyanın en büyük sodalı gölü olma özelliğine sahip olan Van Gölünün etrafı volkanik dağlar ile çevrilidir. Asırlar önce Nemrut Volkanik Dağının patlaması sonucu kraterde biriken suların oluşturduğu göl, Tatvan ilçesi sınırlarında yer alır. Çarpanak, Akdamar, Kuş ve Adır olmak üzere dört adet adaya sahip olan bölge, Doğu Anadolu’nun en gözde merkezidir. Tatvan üzerinden feribotlar ile ulaşımın sağlandığı bölge dört mevsim boyunca da Van’da görülmesi gereken ilk yerdir.

Van Gölünün içindeki Akdamar Adasında bulunan Akdamar Kilisesi, Vaspurakan Hanedanlığı’ndan Kral I. Gakik tarafından inşa edildi. Orta Çağ Ermeni sanatının en güzel örneklerinden biri olarak görülen yapı, 1113 yılında manastıra dönüştürülmesi ile o tarihten itibaren ‘Kutsal Haç Kilisesi’ olarak adlandırılır.

Kars Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Van uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.