Çok ucuz fiyatlarla Kars Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 50 dakikadır.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Trabzon uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Kars Trabzon Uçak Bileti
Kars Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin doğal güzelliği ile ün salan şehri Trabzon şehir merkezi, ilçeleri ve kasabaları ile göz alıcı bir görüntü sunar. Karadeniz Bölgesinin ormanları, yaylaları, sahil kesimi ve gölleri ile oldukça ilgi çeken kenti, yılın dört mevsimi de yoğun bir turist kapasitesine ev sahipliği yapar. Köklü bir tarihe kapılarını açan şehir, özellikle Trabzon Rum İmparatorluğunun bıraktığı miraslar ile ilgi odağıdır. Zigana Dağları arasında uzanan kent, eşsiz manzaraları ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatır.

Yılın on iki ayı farklı güzelliklere ve çeşitli aktivitelere kucak açan Trabzon, 2300 metrelik bir rakıma sahip Uzungöl ve Karester Yaylası ile büyüleyici bir atmosfer sunar. Karadeniz’i kuş bakışı olarak görme imkanına ev sahipliği yapan Uzungöl, yemyeşil ovaları ile ülkemizin güzide noktalarından biridir.

Maçka ilçesinde yer alan Sümela Manastırı, aynı gece iki rahibin rüyasında Hz. İsa ve Hz. Meryem’i görmesi üzerine inşa edildi. Mimarisinin yanı sıra muhteşem manzarası ile de görenleri büyüleyen yapı Trabzon’un en dikkat çekici noktasıdır.

Kars Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.