Çok ucuz fiyatlarla Kars Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 15 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Sivas uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Kars Sivas Uçak Bileti
Kars Sivas Uçak Bileti

Anadolu’nun tarihsel öneme sahip olan şehri Sivas, yüzyıllar boyunca önemli savunma ve ticaret merkezi olarak varlığını sürdürdü. Geçmişten beri önemli ticaret yolları olan İpek Yolu ve Kral Yolu üzerinde yer alan kent, günümüzde pek çok açıdan kozmopolit bir yapı sergiler. Konya’dan sonra Türkiye’nin ikinci büyük yüz ölçümüne sahip olan Sivas, oldukça geniş bir araziyi kapsar. Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan merkez aynı zamanda doğal güzelliği ile de görülmeye değerdir.

Uzun yıllar boyunca varlığını sürdüren Selçuklu, özellikle Anadolu kentleri üzerinde önemli miraslar bırakması ile adından sıklıkla bahsettirir. Bunların arasında en göze çarpan yapı ise Divriği Ulu Camidir. 1985 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine girmeyi başaran yapı, Ahlatlı ve Tiflisli ustaların elinden çıkan bir şaheserdir. Yapımına 1228 yılında başlanan cami ince eleyip sık dokunarak 1243 yılında tamamlandı. Tarihçiler arasında ”Anadolu’nun Elhamrası” olarak nitelendirilen Divriği Ulu Cami, özellikle üzerinde bulunan yüz binlerce motifin birbirini tekrar etmemesi ile dünya genelinde önemli bir tarihsel miras olarak nitelendirilir.

Kars Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.