Çok ucuz fiyatlarla Kars Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 40 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Sinop uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Kars Sinop Uçak Bileti
Kars Sinop Uçak Bileti

Boztepe Burnuna kurulu olan Sinop, yarımada şeklindedir. Ormanları, şehir merkezi ve sahili ile oldukça şirin bir görüntü oluşturan kent, dört mevsim boyunca da tabiatın en güzel renklerine hakimdir. Nüfusunun çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu kent, doğal güzelliği ile olduğu kadar tarihi yapısı ile de oldukça beğeni toplar.

Kent uzun yıllar boyunca çeşitli kavimlerin önemli göç toprakları üzerindedir. Görkemli yapısını asırlardır muhafaza eden Sinop Kalesi, göçmenlerin bıraktığı önemli mirasların başında gelir. Bölgeye M. Ö. 6. yüzyılda yerleşen kavimler tarafından inşa edilen yapı, sahil şeridinde kuruludur. Yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklar tarafından hakimiyet altına alınan eser Pontus hükümdarı tarafından yeniden inşa edilerek günümüzdeki sınırlarına ulaştı. 6 adet tarihi kapının yer aldığı kalenin pek çok yerinde Roma, Bizans ve Selçukluya dair önemli kalıntılar görülür. Sinop Kalesinin en üst katında muhteşem Karadeniz manzarasına karşı seyir zevki yaşayabileceğiniz kafe yer alır. Yıllar boyunca özenle korunarak günümüze ulaşan Sinop Kalesi, şehrin tarihsel simgelerinden biri olması ile beraber yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır.

Kars Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.