Çok ucuz fiyatlarla Kars Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 40 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kars Samsun uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’a nerelere gidebiliriz?

Kars Samsun Uçak Bileti
Kars Samsun Uçak Bileti

Karadeniz’in pek çok açıdan en gelişmiş şehri olan Samsun, aynı zamanda Cumhuriyet tarihinin en önemli kentidir. Coğrafi ve kültürel açıdan keşfedilebilecek pek çok zenginliğe kapılarını açan Samsun’un tarihi oldukça eskidir. Duru bir tabiat güzelliğine sahip olan kent, Kızılırmak ve Yeşilırmak sularının döküldüğü yerdir. Aynı zamanda doğa sporları içinde elverişli arazi yapısına ev sahipliği yapan Samsun, turizm açısından geniş bir yelpazeye sahiptir.

Şehrin ilk yerleşim yeri olan ve eski ismi ile ‘Baruthane’ olarak da adlandırılan Amisos Tepesi, Samsun’un panoramik açıdan en yüksek tepelerinden biridir. Günümüzde geniş bir yaşam alanı haline çevrilen Amisos’un bir tarafı yemyeşil ormanlar ile diğer tarafı ise Karadeniz ile çevrilidir. Bölgeye kara yolu ile ulaşım sağlanabildiği gibi muhteşem doğa manzarası eşliğinde teleferikler de ulaşabilirsiniz.

Atatürk ve silah arkadaşlarının milli mücadelenin başlangıcı için Bandırma’dan Samsun’a geldiği Bandırma Vapurunun birebir replikası kentin en büyük manevi hazinelerinden biridir. Atatürk’ün el yazmaları, döneme ait objeler, heykeller, gemici saatlerinin yer aldığı vapurun yapımı 3 yılın sonunda, 2003’de ziyaretçilerine açıldı.

Kars Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kars Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.